0312 346 35 55

Evden Eve Nakliyat Araçlarımız

Nakliyat Araçlarımız

Evden eve nakliyat ve iş yeri taşımacılığında kullandığımız nakliye araçlarımız kapalı çelik kasalı kamyonlardır ve eşyaların en emniyetli durumda taşınacağı şekilde tasarlanmışlardır. Taşınacak eşyalar nakliye işlemlerine başlamadan önce tecrübeli elemanlarımızca ambalajlanır ve araçlarımıza özenle ve belli bir planlama dahilinde yerleştirilir.

Evden Eve Nakliyat Araçlarımız

Kamyonlarımız daima temiz ve bakımlı tutulur. Nakliye araçlarımız her evden eve taşıma hizmetinden sonra gerekli temizlik ve yeni ambalaj malzemesi temin işlemleri yapılarak sonraki ev veya iş yeri nakliyesi hizmetine hazır hale getirilir.

Evden Eve Nakliyat Araçlarımız

Evden eve nakliyat araçlarının ev eşyası taşımaya en uygun biçimde tasarlanmış olması gerekir ve eşyaların araç içlerine yerleştirilmesi uzmanlık gerektirir. Bu konu özellikle iller arası uzun mesafeler katedilen ev taşıma işlemlerinde daha da özem kazanmaktadır. Eşyaların nakliye araçlarımıza yerleştirilmesinde gösterdiğimiz titiz çalışma ve aldığımız emniyet tedbirleri, tüm eşyaların sorunsuz bir şekilde yeni adresinize taşınmasını sağlamaktadır.

Araçlarımızda bulundurduğumuz malzemeler ve ekipmanlar, tüm eşyaların en düzgün ve sarsıntısız taşınmasına yönelik düşünülmüş ve hazırlanmıştır.