0312 346 35 55

İş Yeri Taşımacılığı

Ankara İş Yeri Taşıma

Ankara içi veya şehirler arası iş yeri ve ofis taşıma hizmetlerimizi de profesyonel bir şekilde vermekteyiz. Evden eve taşımacılık konusunda gösterdiğimiz önem ve uzmanlığı iş yerinizin taşınmasında da sunuyoruz. Taşımacılık alanında deneyimli  uzman elemanlarımızın düzenli ve planlı çalışması sayesinde, size mümkün olduğu kadar kısa sürede tamamlanan ve iş kaybınızı en aza indiren bir taşınma hizmeti vereceğiz.

Ankara iş Yeri ve Ofis Taşıma

Ofisinizdeki masa, dolap ve varsa bankolar, oturma grupları, vitrin gibi eşyalar önceden yapılan ekpertiz çalışmasına göre planlanmış şekilde demonte edilerek en iyi şekilde ambalajlanır. İş yerinizdeki tüm elektronik eşyalar türüne uygun en iyi paketleme malzemeleri ile emniyete alınır ve sarsıntısız bir nakliye gerçekleşecek durumda araçlarımıza yerleştirilir.

Aracımız yeni adresinize geldiğinde eşyalarınız özenle ofis veya iş yerinize taşınarak ambalajları açılır ve tekrar monte edilmesi gereken mobilyalar montajlanarak belirttiğiniz oda ve yere tarafımızca yerleştirilir. Elektronik eşyalarınız ambalajlarından çıkarılarak tarafınıza teslim edilir.