0312 346 35 55

Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat firmamız, yıllardır gösterdiği ev taşıma faaliyetleri sonucunda kazandığı deneyimler ve gelişmiş hizmet anlayışı ile sizlere oldukça kaliteli evden eve taşıma hizmetleri sunmaktadır. Ev taşıma sektöründe uzun bir döneme dayanan tecrübelerimiz ile emniyetli, kısa sürede tamamlanan ve memnuniyetiniz ile biten bir taşınma hizmeti almanız için tüm bilgi ve imkanlarımızı kullanmaktayız. Ankara nakliye firmamız hizmetinize her an hazırdır.

Taşçıoğlu Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Ankara

Evden eve nakliyesi yapılacak eşyaların yeni evinize en emniyetli biçimde taşınması için bir planlama ve koordinasyon dahilinde hareket eden personelimiz, tüm eşyalara göre en uygun ambalaj malzemelerini seçerek düzgün ve sağlam bir ambalajlama yapar. Kırılacak eşyalar tek tek kağıtlara sarılarak en güvenli olacağı durumda kutulara yerleştirilir.

Evinizde bulunan gardrop, vitrin, vestiyer gibi eşyalar gerekiyorsa demonte edilir ayrı parçalar halinde paketlenir. Böylece daha rahat ve güvenli olarak taşıması yapılan mobilyalarınız yeni adresinizde tekrar monte edilerek yerine yerleştirilir.

Ankara evden eve nakliye ve şehirler arası ev taşıma hizmetlerimizde kullandığımız araçlarımız, ev taşıma sektörünün tüm gereksinimlerine göre tasarlanmış kapalı çelik kasalı kamyonlardır. Kamyonlarımızın kasaları ev eşyalarının sorunsuz taşınması için ihtiyaç duyulan donanım ve tasarıma sahiptir.

Müşterilerimize sunduğumuz tüm taşıma işleri ve nakliyat fiyatları hakkında bilgi almak için firmamız ile dilediğiniz her an irtibat kurabilirsiniz. Sizleri de değerli müşterilerimiz arasında görmekten ve evden eve nakliye hizmeti vermekten memnuniyet duyarız. Gerek Ankara içi gerekse şehirler arası ev taşıma taleplerinizi karşılamaya hazır bulunmaktayız.